Meny
Meny

Kontakt oss

MOTs Servicekontor:

Email: mot@mot.no
Telefon: 73 82 99 60
Postadresse: Postboks 1108, 7420 Trondheim
Besøksadresse: Fjellseterveien 509, 7020 Trondheim

Organisasjonsnummer: 976 937 244 MVA

Media:

Pressekontakt:
Regine Oen Hatten, regine@mot.no, 46822577

Samarbeid med næringsliv:

Ansvarlig for MOTs næringslivspartnere:
Regine Oen Hatten, regine@mot.no, 46822577

Regionledere:

Nord-Norge:
Tore Sandnes, tore@mot.no, 91117957

Trøndelag: 
Rune Olsen, runeo@mot.no, 93093009

Møre og Romsdal og Sogn og Fjordane (nord):
Gunn Anita Gjøvik, gunnanita@mot.no, 92485133

Hordaland og Sogn og Fjordane (sør):
Regina Njåstad Vestrheim, regina@mot.no, 92457236

Rogaland, Vest-Agder, Aust-Agder og Telemark:
Marte Siljan Lind, martel@mot.no, 47308099

Oslo og Akershus:
Vi er i ansettelsesprosess på regionleder

Kontaktperson i denne perioden er: Wenche Loktu Skauge, wenche@mot.no, 92422282

Østfold, Vestfold, Buskerud, Hedmark og Oppland:

Vi er i ansettelsesprosess på regionleder

Kontaktperson i denne perioden er: Wenche Loktu Skauge, wenche@mot.no, 92422282

Del denne artikkelen

Til toppen

Hovedsamarbeidspartnere

Reitan Convenience
Uno-X Energi
SpareBank1 SMN
Gjensidigestiftelsen
Finans Norge
OBOS

Mot støttes av:

Utdanningsdirektoratet
Barne-, ungdoms- og familiedirektoratet
Helsedirektoratet
Kompetansesenter for kriminalitetsforebygging