Meny
Meny

Kontakt oss

MOTs Servicekontor:

Email: mot@mot.no
Telefon: 73 82 99 60
Adresse: Kongens gt. 85, 7012 Trondheim

Kontaktskjema

Vi vil gjerne høre fra deg. Fyll inn skjemaet under og vi vil ta kontakt snarest.

Organisasjonsnummer: 976 937 244 MVA

Media:

Pressekontakt: Regine Oen Hatten, regine@mot.no, 46822577

Samarbeid med næringsliv:

Ansvarlig samarbeidspartnere: Regine Oen Hatten, regine@mot.no, 46822577

Regionledere:

Nord-Norge: Tore Sandnes, tore@mot.no, 91117957

Trøndelag: Wenche Loktu Skauge, wenche@mot.no, 912422282

Møre og Romsdal og Sogn og Fjordane (nord): Jo Trønsdal Bævre, jo@mot.no, 93820913

Hordaland og Sogn og Fjordane (sør): Martin Aas, martin@mot.no, 97641056

Rogaland, Vest-Agder, Aust-Agder og Telemark: Randi Træland Hella, randi@mot.no, 47010219

Oslo og Akershus: Stein Bratseth, stein@mot.no, 48161993

Østfold, Vestfold, Buskerud, Hedmark og Oppland:

Monica Gravdal, monica@mot.no, 95116186

Del denne artikkelen

Til toppen

Hovedsamarbeidspartnere

Reitan Convenience
Uno-X Gruppen
SpareBank1 SMN
Gjensidigestiftelsen
Finans Norge

Mot støttes av:

Utdanningsdirektoratet
Barne-, ungdoms- og familiedirektoratet
Helsedirektoratet