Sommeravslutning med UMM i Fjell
Mandag 11 juni hadde vi sommeravslutning med Ungdom Med MOT i Fjell. Der møtte det opp 24 av 28 UMM.
Vi var samlet på Sotra Øygarden Jeger og Fiskerforreing sin hytte i strandkanten på Ågotnes, her var det stor grill og god plass ute i nydelig solskinn.
Her var MOT leder Lennart Fjell med og snakket litt om hvilken betydning disse ungdommene har for Fjell kommune og hva som en ønsker skal være med de nye UMM. Vigdis delte ut hver sin verdighetsten til de 10 klasse UMM som går ut, men som allikevel har med seg MOT videre.
I løpet av kvelden var mye grillmat, jordbær og vannmelon og leker og de modige badet i sjøen.
Til slutt vil vi takke alle UMM fra 10 klasse som går ut av UMM og ønske de lykke til videre. Vi kommer helt sikkert til å ha mye kontakt med dem videre og noen av dem vil bli med i MOT.
Del på facebook - Del på Twitter
Tilbake til oversikten

Info in english








